Ve článcích se objevuje rozepsaný sex mezi stejným pohlavím (gay) ....

UE 1.Kapitola

3. prosince 2013 v 22:05 | Stify |  Unwanted Emotion
Prohnul jsem svoje tělo v zádech, v momentě, co jsem se přivedl k vrcholu. Klesl jsem ze čtyř na lokty, v dozvucích orgasmu jsem ani moc nevnímal, že muž za mnou se ve mně s hlasitým sténáním dále pohybuje. Plně jsem si to uvědomil, až se dotkl mého citlivého místečka v těle. Odpověděl jsem mu tichým zasténáním. Opět se můj klín probouzel k životu. Natočil jsem tvář, abych viděl muže za sebou. Neznal jsem jeho jméno, byl to jen další zákazník, další chlap, co si mě, mé tělo zaplatil pouze na jedno... na sex.Se skousnutým spodním rtem se mu díval na pozadí, na to jak se jeho penis zasouvá a opět vysouvá z mého těla. Vypadal spokojeně, asi mi to rád dělal zezadu.

Vnímal jsem každý jeho pohyb, tiché vydechnutí a prudké přiražení do mého těla.

Ucítil jsem mírný tlak tlak ve svém těle, spokojeně jsem si olízl rty. Věděl jsem, že se konečně uspokojil. Počkal jsem až se vysune, pomalu jsem se přetočil a po čtyřech přešel k němu. Ostražitě mě sledoval, usmál jsem se, vypadal zmateně. Aby ne, viděl jsem ho tu poprvé, ladně jsem mu sundal ochranu a vložil si ho do úst. Jazykem jsem ho očistil, než jsem se odtáhl a mrkl na osobu, která stála opřená o futra už několik minut. Pomalu jsem se položil do peřin a sledoval ho.
Nedělal jsem si hlavu s tím, že jsem nahý. Osoba opřená o futra byla můj nadřízený, můj pasák.

Stál tam klidně, v celé své kráse. Byla to dokonalá osoba. Jo, vím že jsem se tu do něj zamiloval. Trochu mě štvalo, že pro něj pracuji jako děvka, na druhou stranu, bez něj bych byl někde pod mostem, možná i pod drnem.

Zaznamenal jsem záda odcházejícího zákazníka, který ještě předával obálku mému nadřízenému. Ten si ji pečlivě schoval. Usmál jsem se a odtáhnul nožky od sebe, vyzývavě jsem se na něj zadíval.

Vím, že si se mnou rád zadováděl, jako s jediným, koho zaměstnává. A já toho rád využívám, aspoň na chvíli cítím, že mě má rád a že jsem pro něj důležitý.

"Copak, tobě to nestačilo?" ozval se pobaveně, ale odlepil se od futer, zavřel za sebou dveře a přešel ke mně.
"S tebou bych si dal říct," zavrtěl jsem zadečkem: "Hezky mě vždycky zaplníš."

Tiše se zasmál, byl v tom skrytý podtext, nejenže měl dokonalé rozměry, ale taky jako jediný mi to dělal bez kondomu a jen mu jsem dovolil, aby mě líbal na rty.

"Tak pekelně nadržený..." ucítil jsem jeho prsty kolem svého otvůrku, spokojeně jsem vydechl a zavrtěl znovu zadečkem.
Miloval jsem každý jeho dotek, pohled, polibek. Miloval jsem, když spokojeně sténal a poté mě zaplnil. Od něj mi to nevadilo. Nevadilo mi, ani když mě někdy svázal a ošukal jako malou holku. Sice to občas působilo bolest, ale vždy jsem odcházel spokojený a jak Dorian říkal krásně prošukaný.
"A ty se mi divíš? Už dlouho jsi si se mnou nepohrál," uculil jsem se na něj. Občas jsem si fakt připadal jak děvka, ale Dorian to měl rád. Ty naše narážky na sex, šukání, či jak tomu říká on hraní si na pána a pejska.

"Tak nepohrál jo? A jak bys chtěl, abych tě ošukal?" usmál se a dvěma prsty do mě pronikl. Přivřel jsem oči a jen jsem se tiše nadechnul, opět se mě dotýká a to se mi líbilo. Víc jak to, jen představa, že si se mnou opět bude milovat mu opět zvedala klín do pozoru.

"Dneska jemně, hezky," špitl jsem, chtěl jsem, aby se se mnou miloval hezky a né aby mě ošukal, jak nafukovací panu.

"Dobře, ale vyberu si to na oplátku zase po svém," usmál jsem se a přikývl. Pomalu jsem se zavrtěl, když do mého těla přidal třetí prst a začal si mě roztahovat. Nechal jsem se, zavřel jsem oči a vnímal pouze, co se mnou dělá. Představoval jsem si, že patří jen mě, že mě má rád, miluje a že tohle je jen naše chvíle, kdy si dva zamilovaní dávají navzájem lásku.
Nespokojeně jsem zavrčel, když prsty vytáhl, ale pomalu jsem se přetočil na čtyři.

"Nelíbí?" zvyhl obočí, ale sundal si rifle, dřív než jsem k němu došel.

"Líbí... všechno od tebe se mi líbí," šeptl jsem a mrknul na něj. Než jsem mu stáhnul i spodní prádlo, opět jsem se mohl seznámil s nedílnou součástí jeho těla, která mi dávala dávku vzrušení, při každém přírazu.

Vzal jsem jej do ruky a spokojeně jsem ho uchopil. Políbil jsem jej na špičku a vsunul si ho do úst. Ihned jsem si s ním začal v ústech pomocí jazyku hrát.

Přivřel jsem oči a pohyboval hlavou, u kořene jsem si pomáhal rukou.

Odpovědí mi byla jeho ruka ve svých vlasech a tiché vydechování. Líbilo se mu to, poznal jsem to na něm. Už jsem ho měl přečteného.

Pomalu jsem se odtáhl, políbil jsem ho na špičku a zvyhl k němu pohled. Usmál se na mě. Pomalu jsem se opět přetočil na záda, odtáhl jsem nožky od sebe a prstem si přejel po délce svého penisu.

Nemusel jsem ho dlouho pobízet a pomalu se ke mně přiložil. Uvolnil jsem a začal ho do sebe přijímat, vždycky mě dokázal dokonale zaplnit. Tiše jsem zasténal, když do mě přirazil.

Rukou do svého klína, uchopil jsem se, začal jsem s ní pohybovat, když do mě začal přirážet. Začal jsem dlouze sténat, opět jsem ho ucítil v sobě. Tenhle pocit se mi mega líbil. Přirazil jsem proti němu a dlouze zasténal. Nechal jsem ho do sebe pronikat, užíval jsem si ten dokonalý pocit.

Cítil jsem jak se lehce stahuje, při pocitu, jak jsem ucítil jeho sperma ve svém zadečku jsem se opět udělal. Klesl jsem do peřin a zhluboka jsem se nadechl, vždycky mě dokázal s ním sex uspokojit.

"S tebou je to pokaždé hezké," sklonil se a lehce mě políbil. Ihned jsem mu polibek oplatil a pevně jej objal kolem ramen.¨

Nechal jsem jej se vysunou a pustil jsem ho. Jen lehl vedle mě a díval se do stropu. Zhluboka jsem se nadechl a mrknul na něj. Cítil jsem jak jeho sperma stéká po mých stehnech, ale ignoroval jsem to. Natiskl jsem se k němu a usmál jsem se.

"Copak," pronesl, aniž by odtrhnul pohled ze stropu.


"Nic, jen se těším na pokračování,L uculil jsem se a přivřel oči. To, že jeho ruka sklouzla na můj zadek jsem ignoroval i když do mě dvěma prsty pronikl, aby zkontroloval tu spoušť, co po sobě zanechal. Dělal to tak vždycky a já to už neřešil, ani jsem to nebral jako, že chce přídavek. Jemu stačilo se udělat jednou. Zanedlouho jsem mu v náruči usnul.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Minde Minde | Web | 3. prosince 2013 v 22:39 | Reagovat

wow xD dobrý xD jsem zvědavá na pokráčko xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama