Ve článcích se objevuje rozepsaný sex mezi stejným pohlavím (gay) ....

3.Kapitola DL

22. května 2013 v 11:28 | Stify |  Dead lie
Poslední dny mi přišly nejhorší. Skoro jsem se nevyspal a jeho tvář mě pronásledovala, sotva jsem zavřel oči, viděl jsem ji. Netušil jsem, co po mě osud chce. Pokud ovšem osud existuje, dle mého uvážení je na každém, jakou si zvolí cestu, některá je trnitá, klikatá, ale odměna je dokonalá. Pro dokonalost lidé obvykle trpí…Tak proč trpím já?

Odpovědi jsem se bál více než položené otázky. Tenhle stav jsem moc dobře znal, ale nelíbilo se mi, ke komu se váže. K neznámému klukovi, kterého jsem viděl jedinkrát v životě a doufal jsem, že naposledy. Reálně tomu tak bylo, ale moje myšlenky si dělali, co chtěly. Mohl jsem je přirovnat ke splašenému koni bez jezdce na poli. Mohl utíkat, kam chtěl, byl volný, nikdo ho neomezoval… takhle se nějak chovaly moje myšlenky.

Mého divného chování si začali všímat i okolo, ale vždy jsem jim dokázal nějak odseknout, stylem, že do tohohle jim nic není. Nikomu do toho co se se mnou děje nic není. Dost na tom, že mi ten skrček bránil v mém plánu. Vždycky, když jsem se pokusil pracovat, to dopadlo, tak, že jsem myslel na něho. Sralo mě to, ne… to je slabé slovo… více jak sralo. Nedokázal jsem to zastavit, omezit… naopak bylo to čím dál častější…

Nervózně jsem si prohrábnul vlasy, zhluboka jsem se nadechl a vyšel jsem schody nahoru. Bože, co tu chci… Už nápis na dveřích, mě přesvědčoval o tom, že sem lidi jako já nepatří. Že tady nemám co dělat, nebudu ani vítaný, přesto jsem chytl kliku a vešel dovnitř. Mým směrem se otočilo několik hlav, ale jen si mě prohlédli a zadívali se na staršího muže v bílém. Asi jsem byl jediný, komu ten chlapík přišel směšný. Snažil se tvářit jako bůh pomsty a vůbec mu to nešlo, možná naháněl strach jen sám sobě, když se podíval do zrcadla. Očima jsem zabloudil na tvář jednoho mladíka… byl to on.

Jediné východisko z mojí situace jsem viděl v tom, vidět jej reálně, pokecat a třeba to přejde. Asi jsem naivní, ale ze začínajícího šílenství jsem se musel dostat dříve, než to zničí mě. Nabral jsem směr, sedl jsem si na židličku a ruky položil do klína. Zvyhl jsem pohled a zadíval jsem se do očí toho kluka. Vypadal nějak zvláštně, jako by mě poznal, ale neuvědomil si to. Docela jsem se tím pohledem bavil. Vypadal jinak, přes to, se mi do hlavy draly vzpomínky, jak ležel pode mnou a tiše plakal.

Věděl jsem jedno, téhle myšlenky se musím zbavit dřív, než se ona zbaví mě. Ruce jsem přesunul na šachovnici, já, který neumí hrát šachy, mám něco takového hrát? Dočista jsem se zbláznil.

" Ještě jsem to nehrál, vím jen, že kůň jde dopředu a pak doleva či doprava," usmál jsem se, jen na mě mrkl, lehce se usmál. Ten úsměv mnou projel jako ledová sprcha v parném dni. Jako by mě na místě dokázal probodnout a zároveň jako bych se o něj dokázal opřít. Vypadal mladě, ale myšlení měl na staršího muže. Vypadal nějak, že mě to k němu táhlo a věděl jsem jak, jen se mi nechtělo věřit, že já? Já velký kápo jsem se zamiloval do kluka, kterého jsem znásilnil.

Začal jsem přikyvovat, když mi začal vysvětlovat pravidla hry. Přišlo mi to jako lehká hra, jediné těžké na tom bylo to, že jste nevěděli, co udělá protivník. Může vám pokazit celou hru, celou vaši strategii. Přesto mě to začalo bavit, super hra. Do toho ten jeho nejistý hlas. Připadalo mi to, jako by mluvil na anonymním setkání alkoholiků města. Bylo to k smíchu, jak byl přede mnou nejistý. Docela se mi to začínalo líbit. Chytnout jej a umačkat si ho. Udělat mu to znovu, znovu a znovu. Dokud bude spokojeně sténat.

Neubránil jsem se a navazoval jsem s ním oční kontakt, ale on jej ignoroval. Jako by ho ani nezaznamenal, ale s jistotou vím, že ho zaznamenal. Přesto jsem se nevzdával a dále s ním očima flirtoval. Teoreticky ho neznám, možná mu to přišlo divné, ale mě ne, jdu na věc hned a né půl roku chodit okolo horké kaše. Nebavila mě jeho ignorace. Měl jsem chuť mu natáhnout, aby se probral.

Přes jeho ignoraci jsem stejně vymyslel plán, co bude, až tahle pakárna skončí. Sledoval jsem čas a uvažoval, jak si ho odchytnu. Konec přišel dřív, než jsem čekal.

Ihned jsem vystartoval za ním. Usmál jsem se a chytil jej za loket. Vypadal překvapeně, když se otáčel s pootevřenými rty a strachem v očích, který ihned zmizel, když se na mě podíval. Nasadil lehký zmatený úsměv.

"Děje se něco?" šeptl a smál se, pohled zabodnutý do mého, v očích spoustu otázek, ale něco, co se mi líbilo. Víc jak to, potřeboval jsem zjistit, co je to.

"Ne, jen mě napadlo, jestli třeba chceš doprovodit. Nespěchám domů a takhle v noci samotnému by se mi moc nechtělo." Usmál jsem se, možná jsem natrefil na špatné téma, ale třeba už se přes to přenesl. Mlčel, jen mě sledoval, jako bych fakt píchl do vosího hnízda.
"Já zase radši chodím sám," šeptl a jen uvolnil svůj loket z mého sevření. Nebránil jsem mu v tom, svoji ruku jsem zase spustil podél těla a jen ho sledoval. On bude oříšek, ale přesto ho do té postele dostanu a pude tam dobrovolně.

" Přesto všechno, bych tě rád doprovodil. Třeba se zakecáme… pozvu tě na kafe, nebo na zmrzlinu na oplátku, že jsem tě mohl doprovodit k baráku. Slibuji, že nemám nekalé úmysly, jen si chci pokecat s fajn klukem," nasadil jsem nejmilejší úsměv, jaký jsem mohl a mrkl mu rozhodně do očí, jen mě sledoval. Doslova šlo vidět, jak mu to v hlavě šrotuje.

" To se mě snažíš sbalit?" vyhrkl během chvíle, jen jsem zvyhnul obočí, ale nakonec jsem mu na to kývl. Nebudu se tajit tím, že se ho fakt pokouším sbalit, dostat do postele a usexovat ho k smrti. Větší nepokoj nastala pak, jak se na mě podíval. Z toho pohledu jsem si nedokázal nic odvodit. Zda je rád, nebo není rád.

" Tak se snaž, ale momentálně na tebe ani na další tvého typu nemám náladu," otočil se a prostě se rozešel. V ten moment jsem pochopil, že on bude trochu těžký oříšek, než jsem předpokládal. Větší výzva pro mě. Dostanu ho, mému šarmu on neodolá a já toho hodlám využít.
Sledoval jsem jeho mizející záda a představoval jsem si, jak pode mnou leží nahý, roztáhnuté nožky, načervenalé tváře a spokojeně čekající na sex.

Jednou se tak stane…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Minde Minde | Web | 22. května 2013 v 21:07 | Reagovat

lol xDD tvrdý oříšek xD no su zvědavá, kdy se mu ten sen splní xD super, těším se na další xD ať se chlapec snaží!

2 Karin Karin | 22. května 2013 v 22:06 | Reagovat

Chlapec si nějak věří jsem zvědava jak mu to dlouho vydrží.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama