Ve článcích se objevuje rozepsaný sex mezi stejným pohlavím (gay) ....

2. Kapitola H

22. května 2013 v 13:15 | Stify |  Hurricane
Batoh jsem hodil do rohu svého pokoje. Nebyl moc velký, ale mě vyhovoval, to hlavní jako postel, skříně, stůl jsem tu měl a více jsem nepotřeboval. Teda zatím jsem více nepotřeboval. Spíše jo, až dojde dom mamka a nějak jí vysvětlit, že chci začít s docházkou ke koním. Dost na tom, že překousla mojí orientaci, mého prvního přítele. Nic na tom, že mám spadeno na toho kluka od koní…


Jen jsem uslyšel dveře a vylezl ze svého pokoje, nasadil jsem ten svůj úsměv, pokaždé když jsem něco chtěl. Sledoval jsem mamku, jak vyskládala nákup a culil jsem se jak sluníčko na hnoji. Čekal jsem až se přetočí, což taky udělala a jen se ušklíbla.
"Tak co tentokrát potřebuješ?" pronesla s klidem. Uculil jsem se, jak to uhádla?
"No, víš… vedle ve vesnici je stáj, chtěl bych začít s docházkou. Mami, jen 500 na půl roku, to není moc," zaškemral jsem, kvůli němu jsem ochotný se i ponížit před matkou, ale ten kluk musí být můj. Dívala se na mě pohledem, že si dělám prdel, ale já si ji nedělal. Musí být můj…
"A jak dlouho, tě to bude bavit? Měsíc?" tuhle větu jsem nesnášel
" To ne, hodně, už jsem tam sem tam pomáhal," zalhal jsem, nemusí vědět, že jsem jel maximálně okolo na kole. Pro mě bylo hlavní, aby mi na to kývla a já mohl začít nabalovat.
Mamka se tvářila rozporně. Věděla, že mě nic moc nebavilo, ale zase chtěla, abych něco dělal. Má možnost, budeme spokojení oba. Budu dělat sport a zároveň budu balit toho krásného kluka.
Úlevně jsem vydechl, když mi na to kývl. Konečně jsem měl částečně vyhráno. Chybělo mi pouze, se tam nahlásit, dát prachy a moje balící taktika začíná. Zjistím si o něm vše a pak… Pak se vedle něj budu probouzet a slintat jakého krásného kluka jsem si našel.
Spokojeně jsem jí objal a vyletěl z domu. Popadl jsem svoje kolo, které stálo opřené o plot u baráku, nasedl jsem a vydal jsem se směr sousední vesnice s jediným cílem… přihlásit se.
Cesta mi netrvala dlouho, za chvíli jsem tam byl. Sjel jsem po příjezdové cestě. Ihned se mi dostal pohled na trénink. Ihned jsem poznal toho svojeho. Opět seděl na tom černém koni a dělal s ním nějaké vlnovky okolo pneumatik. Vypadalo to komicky, ale líbilo se mi, jak jej poslouchal. Netušil jsem, čím to dělá, ale vždycky udělal přesně to, co chtěl jezdec sedící na něm. Asi mě bral jako diváka, ale měl smůlu. Zaznamenal jsem staršího muže stojícího opodál. Podle toho jak se na ně díval jsem uznal, že to bude majitel. Nasadil jsem úsměv.
"Dobrý den, chci se zeptat... šlo by, abych se přihlásil na docházku." Šeptl jsem.
"Jarede… Cválej," křikl, pak se otočil na mě.
"Šlo, 500 na půl roku, docházka minimálně 2 krát týdně a podepsat papír, kdyby se něco stalo, že je to na tvoji zodpovědnost," na to jsem mu kývl a usmál jsem se. Měl jsem vyhráno.
"Jinak každý tu má něco jako svého koně, o kterého se stará," pokračoval " Jared má Vulkána."
Ukázal na kluka na jízdárce, tak Jared… To si zapamatuji. Můj Jared.
" Počkej, až Jared skončí… on ti to tu vysvětlí," přikývl jsem a on odešel. Netušil jsem kam a bylo mi to jedno. Moje oči sledovaly jen Jareda. Chvíli cválal, než přešel do klusu, do kroku a uvolnit otěže. Mohl jsem jej sledovat v celé jeho kráse.
Po 10 minutách konečně došel ke mně a zvyhnul obočí.
" Jsem Peter, nový přírůstek, máš mi to tu ukázat" nesralo mě, že jsem mu tykal. Nebudu tykat někomu, kdo je maximálně o dva roky starší než já. Jen seskočil z koně a mrkl na mě.
" Pojď se mnou," šeptl a rozešel se, Vulkáno za ním, aniž by ho Jared vedl. Sledoval jsem je. Odvedl jej do stáje, já za ním, jen se mi naskytl pohled na zbytek koní, které tu byly. Nejvíc se mi líbil na levé straně nějaká bělka. Odhadl jsem to podle hříbátka, které měla u sebe, i když ten vzadu ryzák taky nebyl špatný.
"Jediný volný je Obsidián a nebo Koga," zamrkal jsem a šel se mrknout, který je který. Na dveřích od boxu, měli jmenovku a základní informace. Kogu jsem našel hned, ale Obsidián mě okouzlil. Byl nádherný a já měl vybráno. Ten bude můj stejně jako Jared.
"Jinak, někdy budeš jezdit i na jiných, záleží, kdo tu bude a zda ti někoho přidělí. Na Vulkánovy," poplácal jej po krku " se nejezdí, na něm jezdím jen já."
Kývl jsem, nevěděl jsem proč, ale bylo mi to jedno, jeho hlas zněl tak nádherně. Jen kývl na mě a rozešel se, ihned jsem vyrazil za ním. Zavedl mě do sedlárky, po stranách byly skříňky se jmény.
"Jednu si vyber, tam si budeš nechávat věci, boty a podobné věci," kývl jsem, jen jsem vzal fix a na jednu napsal svoje jméno. Podle toho, co jsem přečetl mi bylo jasné, že tu chodí samébaby. Plus pro mě, třeba je Jared gay a kdo je tu jediný kluk? Já…
"Kdy se stavíš? Já jsem tu každý den… a Dan, majitel je tu jen pátek, sobota, neděle." Usmál jsem se, konečně další plus.
"Každý den" vyhrkl jsem, klidně tu budu jezdit po škole, jak debil místo abych se učil, ale musím ho získat.
"Super, tak zítra...Jinak kup si přilbu…" kývl jsem, tak né asi, i když by mě zajímalo, proč on jí nenosí.
" V kolik zítra dojedeš?" mrkl na mě, tomu pohledu bych dokázal dát všechno na světě.

" V 9?" kývl mi, jen jsem se usmál. Než jsem se otočil a klidně ven. On za mnou, měl na sobě modré rifle, černé chapsy, košili a doplňkem mu byl neodolatelný úsměv.

Rozloučili jsme se a já se vydal na kole opět domů, Po cestě jsem minul škodu Felicii, typuji, že patřila Jaredovi. Přes to, všechno se dozvím v pravý čas, krůček k lovu na Jareda mám za sebou. Plán má první bod za sebou…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Minde Minde | Web | 22. května 2013 v 21:20 | Reagovat

su zvědavá na tu balící techniku xD super, těším se na další xD dneska teda válíš s těma kapitolama xD

2 Karin Karin | 22. května 2013 v 22:14 | Reagovat

Koukám jak si to pěkně nalajnoval,vůbec jej nenapadlo že by Jaredovy mohl byt volnej.

3 Thorianna Thorianna | Web | 29. června 2015 v 23:14 | Reagovat

Dopytle proč ty kapitoly nejsou delší a není jich víc! Rve mi to srdce, protože to mám hned přečtené a chci VÍC! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama