Ve článcích se objevuje rozepsaný sex mezi stejným pohlavím (gay) ....

1. Kapitola BV

25. května 2013 v 21:57 | Stify |  Bugatti Veyron
"Alexi, co máš v plánu dneska?" otočil jsem se za hlasem svého spolužáka. Docela mě překvapilo, že na mě někdo promluvil. Obvykle o mně nikdo nevěděl, nebo dělal, že mě nezná. Zvyhnul jsem obočí, zda slyším dobře.


"Co koukáš, nechceš se k nám přidat?" chvíli mi trvalo, než jsem pochopil, že zase půjdou k němu. Nevím, kdo to je… ani kolik mu je… dle mého názoru, je to pedofilní kokot.
Nějaký starý debil, který nemá co na práci, svoje peníze vráží do nákupů a alkoholu pro moje spolužáky. Nebylo by mi to divné, kdyby třeba za to chtěl sex, ale on nic… ani debilní dotek. Je to divné… Co si o něm má myslet třetí strana jako já? Přesto mě zajímalo proč se tak chová, co hledá, to se jen nudí?
"K němu?" špitl jsem. Musel jsem si tím být jistý. Odpovědí mi bylo přikývnutí.
"Rozmyslím si to," šeptl jsem. Absolutně se mi nechtělo k nějakému perverzákovi. Znásilnění opravdu nepotřebuji… Přesto mě v hlavě šrotovala zvědavost v tom, proč se takhle chová a co z toho má…Před týdnem by mě ani za 100 zlatých prasat nenapadlo, že fakt půjdu, že budu stát před jeho barákem s jedinou myšlenkou… Co je to za člověka? Zajímalo mě to, nepotřeboval jsem se jít najíst, ani se opít. Zajímal mě ten člověk. Proč se takhle chová? Co si od toho slibuje.
V tom se otevřely dveře, za nimi stál něco okolo 28 let chlap a zíral na mě, jak kdyby mě v životě neviděl. Nebo spíše jak kdyby viděl ducha. Nechápavě jsem zvednul obočí a sledoval, jak na mě zírá.

"Čau Ríšo, To je Alex spolužák. Vzal jsem ho sebou, abych nebyl sám." Uculil se. Ríša? Předpokládám že Richard, nebo nějak tak. Přesto jsem to nějak extra neřešil. Nějaký blbeček, co si vodí mladé kluky domů. Beztak chce po nich sex, jen se to nikomu neříká.

" Dobrý den," slušně jsem pozdravil a jen jsem se usmál. Chvíli na mě zíral, než se usmál.
"Tykej mi, jsem Richter" usmál se, jen poodstoupil. Nedůvěřivě jsem vešel dovnitř a úžasem jsem zůstal stát. Měl nádherně moderně řešený barák. No řekl bych spíše vilu. Hezký barák zvenku a vevnitř ještě hezčí. Nádherný… Tím tuplem už nechápu, že je sám, vždyť by ho každý chtěl. No kvůli těm penězům určitě…

Nejistě jsem se rozešel za Kubou, ani nevím, kam šel, ale určitě se tu vyznal líp než já. Prostě za ním, Jen jsem se usmál… Obyvák měl taky hezký. Sedl jsem vedle Kuby na pohovku a rozhlédl jsem se. Nádhera. Jen jsem mrkl na Kubu, který vstal a prostě si šel pro skleničky a Capitána Morgana, věděl, že tohle pití mám ze všech nejradši.

Neptal se mě, prostě mi nalil a postavil sklenici přede mě. Nejistě jsem se usmál a upil jsem.
" Vidím, že jste si udělali pohodlí," usmál se, sám měl ve skleničce nějaké alko a elegantně držel sklenici v ruce. Netroufal jsem si na něj promluvit. Bál jsem se, abych jej nějak neurazil, ale měl jsem při tom tolik otázek. Pečlivě jsem ho sledoval, i to jakou ladnou chůzí se rozešel, aby si sedl do křesla. Nechápavě jsem zvyhnul obočí, to bude s námi? Teď už jsem nechápal vůbec nic.
"Riči, tak mě napadlo… v Praze bude pouť… Chtěli bychom jet" zamrkal na něj, jen jsem se zasekl, já nikam nechci. Nepotřebuji, aby mi cizí chlap něco kupoval, někam mě bral. Nejsem zlatokop s tím rozdílem, že já s ním nespím.

"Není problém, vyzvednu vás, seženu ubytování a může být," nechápavě jsem opět pohled přetočil. Co to kurva je? Co s ním kurva je?

"Super, u školy, zítra.. na celý víkend," nebyl jsem schopný nic říct, mezitím, co se oni domlouvali. Snažil jsem se najít pointu, toho, proč jsem tu vlastně chodil. Dojdu a vezu se s nápady, jak ubrat prachy tomu zazobanci. Po skončení konverzace mezi těma dvěma jsem mrknul na Kubu s otazníkem nad hlavou větším snad jak celé Colorado.

"Moc nekoukej, v pátek jedeme do Prahy na pouť... oškubat Ričího," vyvalil jsem oči, o mě někdo říct něco takového zabiju ho. Ale Richter? Ten se jen usmál. Nelíbilo se mi ,jak se na mě dívá, jak se usmívá a elegantně popíjí ze skleničky. Připadal jsem si jak v hodně špatném starém filmu o tom jak bohatí balí na sex kluky, co jsou rádi za kousek chleba.

"Já nevím," vypadlo ze mě, ani jsem nevěděl, kde jsem vzal odvahu takhle promluvit. Spíše vůbec promluvit, měl jsem za to, že když promluvím, z někama se vynoří dobrmani a bude po mě.

"Tak už víš… Bude to super…uvidíš," objal mě zezadu kolem ramen. Pousmál jsem se, pokud si to on myslel, nebudu mu v tom bránit, já byl jiného názoru, nepotřebuji něčí peníze, abych se dobře bavil. Přes to jsem nakonec kývl. Odpovědí mi byl jásot, nakrčil jsem obočí, ani Richterovi se to nějak nelíbilo. Jeho pohled by se dal přirovnat k tomu, jak lidé sledují blázny za plotem.
Rozhodl jsem se to neřešit a radši jsem upíjel obsah sklenice, sem tam jsem odpověděl na nějaké dotazy a nebo se zasmál, když z Kuby vypadli nějaká moudra. Ty jeho rady do života byly kolikrát vhodné tak na ránu mezi oči.

Omluvil jsem se s tím, že musím na wc, dostal jsem slovní navigaci kam a rozešel jsem se. Po cestě jsem míjel pokoje, některé zavřené, jiné otevřené s moderním řešením, vířivku jsem i někde zahlédl. V ten moment jsem musel uznat, že si žije na hodně vysoké noze… zazobanec…
Wc, velikosti mého pokoje, mě málem položilo na lopatky. Pohledem jsem to přeletěl, na poličkách měl nějaké luxusní parfémy, deodoranty a šminky. Nad tím jsem se zarazil… malovátka? Na co on měl malovátka? Pudr, tužka, stíny…

Tohle mi nedalo, ani když jsem se vrátil zpátky za nimi. Sedl jsem s divným výrazem, hlavně po tom, co jsem tam našel i lesk na rty. To si jako o volnu hrál na transsexuála? Beztak někde měl i dámské šaty.

"Na co máš ty malovátka," vypadlo ze mě, až pak jsem si uvědomil, že tahle otázka asi nebyla na místě, oba se na mě podívali pohledem, jaký se mi moc nelíbil. Nervózně jsem se ošil, přesto jsem očekával odpověď.

"Když dojde sestra, mamka a tak," odpověděl mi bez náznaku úsměvu. Takže transsexuál asi nebyl… nevadí, beztak má jiné kostlivce ve skříně a já je najdu. Mu ukážu zvát si do baráku mladé kluky… perverzní prase…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Minde Minde | Web | 25. května 2013 v 22:37 | Reagovat

aha xD tak na toho kostlivce jsem zvědavá taky xD

2 Ari Ari | Web | 23. srpna 2013 v 12:34 | Reagovat

Nu aby ten další kostlivec ve skříni nebyl náš milovaný hrdina :D. Docela se o něj začínám bát. Ale nechť zatím pokračuje ve zkoumání domu. Zajímalo by mě, co dalšího se mu podaří najít.

3 Zuzu Zuzu | Web | 26. září 2013 v 12:06 | Reagovat

další díl, prosíííím ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama