Ve článcích se objevuje rozepsaný sex mezi stejným pohlavím (gay) ....

3. Kapitola US

10. února 2013 v 12:08 | stify |  Unspoken Secret
Minde, Katka, Karin... Danke :)


Zatáhl jsem ruční brzdu, vypnul burácející motor a zadíval jsem se na starší dům v kterém bydlel Luke. Jak moc se mi tam nechtělo, ale slíbil jsem mu, že se po škole stavím. Vystoupil jsem z auta, zamkl jej za sebou a rozešel se ke dveřím. Spíše velká dřevěná vrata, která se strašně složitě z venku otevírala, ale stačilo mi pár pokusů, abych je otevřel. Ocitl jsem se na dvoře, přede mnou se otevírala zahrada, vlevo ode mě byli domovní dveře, které byli furt odemknuté, zamknuté byly jen když nebyl nikdo doma a to jsem věděl, kde se nechává klíč. Ohnul jsem se, abych podrbal Kendyho, který mě jako vždy běžel radostně přivítat.
Boty jsem dal bokem, před jídelnu a kuchyň jsem se rozešel do jeho pokoje. Každého jsem slušně pozdravil, aby se neřeklo.

"Jsem tu," s úsměvem jsem vtrhl do pokoje, jen natočil tvář z monitoru ke mně. Dodnes si pamatuji, jak jsem mu stěhoval pokoj. Už je to dávno, ale ten počítačový stůl je pořád na stejném místě.

"Moment jen dopíšu," špitl a znovu začal ťukat do počítače.

"No ono… jedeme na výlet, já, ty a Ketty," vyhrkl jsem hned ze začátku, aby mi v šoku ještě kývl. Což taky udělal…

"Kam?" šeptl po chvíli, jen jsem mu oznámil název vesnice, kde zhruba leží, jak dlouho tam pojedeme a hlavně za kým tam pojedeme… Za Radkem. Klukem, který se mnou sedí v lavici a za kterého bych v celé třídě ihned položil život. Odpovědí se mi dostalo pouze přikývnutí. Zase ten jeho pohled, že ho do toho nutím. Mlčel jsem, vážně jsem neměl náladu jej poslouchat. Sedl jsem si na jeho postel a rozhlídl se po pokoji, byl menší, ale přesto hezký. Klávesy na které uměl hrát stály přímo přede mnou, v rohu stála kytara, na kterou se učil jeho bratr a byl v tom fakt dobrý.

"Do háje, neser mě a drž," zařval jsem na Ketty, která furt lítala po zadních sedačkách. Byl jsem neschopný ji přivázat do popruhů. Ulovilo se mi, když se mi to nakonec podařilo a já si konečně mohl sednout za volant. Luke už dávno seděl na místě spolujezdce a vypadal nějak, no jak to popsat. Divně je slabé slovo. Bolelo mě vidět jej takto.

"Tak co se děje," pronesl jsem nakonec, když už jsem najížděl na rychlostní silnici.

"Nic," špitl. To jsem se musel zamračit… nic? Proto tu sedí jak hromádka neštěstí.

"Jasně, nech si to pro jiné. Takže, co se děje" Zavrčel jsem, už mě nebavilo z něj všechno tahat.

"Našel si kluka," ihned mi bylo jasné, o kom se bavíme. Na jednu stranu jsem byl rád. Mohl jsem aspoň zkusit sbalit Lukeho, ale na druhou stranu…

"Aha, no to mě mrzí, ale tak není to jediný kluk na celém světě. Najdeš si taky někoho, jen tomu dej čas." Pokusil jsem se, mu nějak zvednou náladu, i když jsem v hloubi duše doufal, že si uvědomí, co pro mě znamená, že ten někdo chci být já.

Jen mi na to kývl, nic neřekl, měl jsem chuť h za to lisknout, políbit a pak mu ukázat jaký může být sex nádherný. Radši jsem se už věnoval pouze cestě a konverzaci na téma, dát zpátky naši partu dohromady. Byl jsem proti, asi jako jediný. Každý má jiné zájmy, jiné koníčky, jiný rozvrh a spojit to dohromady, když už si nemáme co říct… Blbost. Já jsem proti, pokud oni chtějí… ať se klidně scházejí.

Cesta zabrala skoro hodinu, už jen z toho důvodu, že jsme museli zastavit, aby se Ketty proběhla na chvíli venku. Přesto jsme dosáhli cíle, kopec k baráku byl vražedný a jet jej autem bylo šílené, ale otcova škoda Felicie to zvládla. Opět jsem zatahoval ruční brzdu. Mrkl jsem na Lukeho, vystoupil a už jsem viděl jak Radek vyšel z domu. Neubránil se výbuchu smíchu, když viděl mého psa. No jo, on má německého ovčáka a já…chlupatou malou kouli.

"Moc se nesměj, říkal jsem, že je to malý pupík," ušklíbl jsem se. Luke se jen usmál a šel se představit. Neubránil jsem se sjet pohledem na jeho zadek. Byl dokonalý. Více jak dokonalý, totálně roztomilé pozadí.

"Dej si," jen jsem se ušklíbl a odmítl. Nebudu hulit, když řídím. Překvapilo mě, že Luke kývl, musel jsem se tomu smát. Sklo by rozdýchal, ale Jointa, se z toho posere. Přesto jsem nic neřekl, nejlepší, je to zkusit, aby poznal jaké to je.

Jak kdybych to neříkal, celou cestu zpátky nadával, jak je mu blbě, všechno se mu točí. Sám jsem to znal, zhulil jsem se jednou v životě, nevím, jak a čím jsem se dostal dom. Vím jen to, že to bylo hodně vtipné. Přesto, to už nikdy víc nechci zkusit, už z toho důvodu, že řídím a nemíním mít na svědomí smrt někoho.

"Furt je ti blbě?" jen mi přikývl a zhluboka dýchal.

"Já dom nedojdu," pronesl klidně a zadíval se ven: "hele koukej…ten strom se klonuje."
Nedokázal jsem to a musel jsem se smát. Pamatuji si na svoji větu "HELE VLNKY", pak mi došlo, co říkal.

"Přespíš u mě," konstatoval jsem, rodiče by ho zabili, to je mi jasné. Jen jsem přemýšlel, zhulený Luke bude spát vedle mě v posteli a já mám sto chutí ho v ní pak přetáhnout. Hodně dlouho jsem neměl sex a mít v noci vedle sebe kluka, který se mi líbí, kterého miluji, jsem z něho paf.

Domů jsme dojeli až pozdě večer, Ketty už spala, jen jsem ji vzal do náruče, Lukeho a směr dovnitř. Psa jsem pustil, aby si šel ustlat a usnout, kam sama bude chtít. Lukeho a do pokoje, kde jsem mu pomohl do postele, ten se zhulil teda dobře. Toho Radka příště zabiju, no spíše toho jeho nabíječe. Klíče od auta jsem hodil na stůl, jen jsem se otočil a polkl. Luke spal, zahrabaný v dece jak nevinnost sama. Opatrně jsem se potichu převlékl a zalehl k němu.

Dlouho do noci jsem jej sledoval, než jsem se k němu odvážil přitulit. Jediné co můžu, potěšilo mě, když se natiskl, třeba pro něho něco znamenám.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 10. února 2013 v 21:08 | Reagovat

Proč to Lukymu neřekne.

2 Minde Minde | Web | 11. února 2013 v 19:52 | Reagovat

wow, no jsem zvědavá, co bude ráno xDD

3 katka katka | 15. února 2013 v 14:16 | Reagovat

chtěla bych aby se z nich stál pár tak se trápí oba

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama