Ve článcích se objevuje rozepsaný sex mezi stejným pohlavím (gay) ....

Whisper 2/3

9. ledna 2013 v 18:40 | Stify |  Jednorázovky
(Ryan)
"Nashle a dávejte na sebe pozor," jen jsem se usmál na zdravotní sestřičku, která od doby, co jsem otevřel oči, po mě házela očkem. Vyzvedl jsem si svoje věci a nabral jsem směr ven z nemocnice. Tohle prostředí mě dohánělo k šílenství, měsíc tu být jak blbec, snažit se znova chodit a po večerech přemýšlet s očima zabodnutýma na řetízek, který jsem našel omotaný kolem svého zápěstí.


V hlavě mě pronásledoval něčí šepot. Ten někdo mi určitě také dal ten náhrdelník, ale proč?
Já věděl, jen to, že ten někdo měl dokonalý hlas, který uklidňoval, dodával mi pocit bezpečí a sílu se probudit. Když jsem se ovšem probral, nebyl tu… Chvíli mě napadlo, zda to byl jen sen, ale nebyl. To bych přece nemohl mít ten náhrdelník… nebo mohl? Ničemu jsem nerozuměl, ale svého snu se nevzdám… najdu jej, chci vědět, proč mi jeho hlas šeptá v hlavě. Proč my myšlenky o tom, co dělal u mě, nedají spát.
Cestou domů mě ovšem znepokojoval fakt, jak je na tom moje firma, kterou jsem budoval jak debil několik let na úkor rodiny. Ztratili se mi všichni…. Nezbyl mi nikdo, jen zaměstnanci, firma, nádherná vilka, auto a šepot v hlavě. Auto za tolik peněz a já si ho zničím…
Cesta mi trvala trochu déle, než jsem předpokládal, bydlel jsem docela daleko za městem, na samotě u lesa. Vyhovovalo mi to, byl to klidný kraj, šumění lesa, hučení vody.
Otevřel jsem si a vešel dovnitř. Do nosu mě ihned práskla vůně dřeva, perských koberců. Bylo nádherné být opět doma… po tolika měsících.
Moje první kroky ovšem vedly k pracovně, usedl jsem za notebook a okamžitě si najel na stránku firmy. Příjemně mě překvapilo, že firma fungovala i beze mě. Za to jsem mohl děkovat svému zástupci a dlouholetému příteli. Za vše, co pro mě udělal, si zasloužil víc než jen moje díky…
Telefon k uchu a ihned jsem volal. Potřeboval jsem s ním mluvit a zjistit si jak vedl firmu vevnitř, jaký má obrat a zda poptávky převyšují náklady. Až pak jsem mohl spokojeně telefon položit s hřejivým pocitem u srdce. Opřel jsem se a moje myšlenky opět utekly k panu neznámému. Prsty jsem přejel po náhrdelník na svém krku. Nejradši bych věděl, jak jej mám poznat. Jestli vůbec ho někdy vůbec uvidím, anebo to byla jen náhoda, která se nebude opakovat.
Rozhodl jsem se na to nebrat ohledy, co se má stát, stane se. Pokud se s ním mám setkat, setkám se s ním. Teď musím hlavně myslet na firmu a na její prospěch na trhu.
Radši jsem se zvedl a šel zjistit, co mi za tu dobu došlo do schránky. Až po prohlédnutí všem pošt, dopisů a letáků jsem se rozhodl trochu uklidit v domě. Prach, že bych si z něj mohl postavit sněhuláka. Úklid mě nikdy moc nebavil, ale aspoň jsem zahnal všechny myšlenky a donutil se zamyslet jen na vidinu toho, že něco dělám a že makám.
S těžkým vydechnutím jsem si sedl do křesla a zavřel oči. Byl jsem docela utahaný. Už nikdy neuklízím celý barák. Pořídím si uklízečku…
Ani večeře mi nějak nejela. Chutnala divně, i přes to, že byla z dovozu. Trápila mě zase myšlenka jít spát. Zase mě ve snech bude pronásledovat jeho šeptající hlas.
V tom mě to napadlo. Najdu jej, i kdybych hledal celý život. Mám spoustu otázek a odpovědi znal jen on. Potřeboval jsem je odpovědět a s tím mi mohl pomoci jen on….nikdo jiný…
Musím jej najít pro klidný spánek, otázky a zjistit proč mi jeho hlas šeptá každou noc v hlavě.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Minde Minde | Web | 9. ledna 2013 v 20:57 | Reagovat

škoda, že je to jen jednorázovka xD dala by se z toho vykouzlit hezká povídka, ale i tak jsem zvědavá, jak se teda setkají xD

2 Karin Karin | 9. ledna 2013 v 22:43 | Reagovat

Ja mu poradím stačí se optat v nemocnici,ale jsem zvědava jak ho najde.

3 katka katka | 13. ledna 2013 v 13:35 | Reagovat

jsem moc zvědavá jaké setkání jím daruješ

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama