Ve článcích se objevuje rozepsaný sex mezi stejným pohlavím (gay) ....

Whisper 1/3

8. ledna 2013 v 19:25 | stify |  Jednorázovky
(Cody)
Potichu jsem za sebou zavřel dveře a zadíval jsem se na osobu ležící na nemocničním lůžku. Ticho přerušovalo jen pípání přístrojů, na které byl napojený. Nehnutě ležel, tiše vydechoval a vypadal tak bezradně, až k sežrání.


"Už jsem tu zas. Víš, napadlo mě, že na Vánoce by neměl být nikdo sám," nasadil jsem lehký úsměv a sedl jsem si k posteli, na které spal.
"Asi si říkáš, že bych měl být s rodinou nebo s přáteli, moji přátelé jsou se svými rodinami a moje rodina… no jaký mám vztah k rodině, ty víš," tiše jsem se zasmál a opřel jsem se.
Nevím, co tady dělám. Vlastně vím, jako nemocniční bratr jsem si všiml, že ho nikdo nenavštěvuje a to tu ležel už 2 měsíc. Jednou jsem si za ním sedl a povídal, no a už to jelo. Každý den a povídat, i když mi on nikdy neodpověděl.
"Říká se, že lidé v kómatu slyší okolní svět… tak mě napadlo něco. Nevím, jestli ho máš rád, ale mě se ta knížka líbí," vytáhl jsem z batohu větší knihu s názvem ''Hrabě Monte Christo,'' nalistoval jsem začátek a klidně jsem začal předčítat.
Sem tam jsem mrkl na osobu spící vedle mě. Pár dní jsem tu chodil i s pocitem, že se mi spící muž na lůžku líbí. Nevěděl jsem, zda je na kluky, ale bylo mi to docela jedno… byl v kómatu a já byl jediný, co za ním chodil. Na začátku tu byl jakýsi kluk, ale tím to skončilo. Navíc o Vánocích nemá být nikdo sám. Ať už je jakýkoliv, Vánoce mají být minimálně ve dvou. Zhluboka jsem se nadechl a dál pokračoval, už z toho důvodu, že knížka byla podle mě daleko lepší než film. I když, ten se taky dal.
Se stmíváním jsem sbalil knížku a usmál jsem se. Furt ve stejné poloze, jen hrudník se mu pravidelně zvedal.
"Zase se uvidíme," usmál jsem se a lehce přejel prsty po jeho dlani. Nevěřil jsem na lásku na první pohled, ale tehdy dovezli jeho. Byl od krve, nevnímal, ale byl ztělesněním dominance, dokonalosti, mužnosti. V životě jsem nepotkal hezčího kluka, chlapa a vidět jej vyvolávalo ve mně pocit, jaký jsem dlouho nezažil, chtíč, lásku, vášeň a nervozitu. V hloubi duše jsem si přál, aby byl na kluky a aby měl oči jen pro mě, aby se probudil a věděl, že se mnou chce strávit zbytek života, aby poprvé viděl mně.
Moje myšlenky se zamysleli nad tím…zda se někdy probere.
"Cody," jen jsem se na chodbě přetočil a uviděl jsem svého nadřízeného. Z něho šel respekt i normálně, ale nelíbilo se mi, jak se na mě díval…
"Děje se něco," pokusil jsem se mile a v rukou jsem sevřel svůj náhrdelník. Bál jsem se, co mi chystá říct a taky jsem měl proč.
"Tu máš," jen jsem zamrkal na papíry, které mi dal a začetl jsem se… Výpověď? Proč? Nechápal jsem, pro museli vyhodit mě, však jsem nic neudělal, pracoval jsem jak jsem měl.
"Je mi to líto, ale někoho jsem vyhodit musel," zamrkal jsem, jasně a já mám dělat co? Z čeho mám platit nájem ze vzduchu? Přesto jsem přikývl. Jeho vzdalující kroky jsem ignoroval, přišel jsem o práci a o možnost vidět ho. Už mě k němu nepustí…Mám poslední možnost.
"Ahoj, říkal jsem, že už jdu…jo lhal jsem…já, vyhodili mě… už za tebou nebudu moct jít… jo, sere mě to, chtěl jsem být u tebe, až se probereš a bylo mi jedno kdy." Špitl jsem a zamyslel jsem se
"Chci ti něco dát… něco co bude napůl moje a napůl tvoje," špitl jsem a z krku sundal půlku náhrdelníku. Byly to dva puzzlíky, které do sebe pasovaly, zkousl jsem si ret a omotal mu řetízek kolem ruky. Aspoň nějakou památku na mě.
"Třeba mě podle toho najdeš," špitl jsem, ve skrytu duše jsem doufal, že mě najde, že mi řekne, že mě potřebuje. Přede mnou ovšem stála otázka… co budu dělat teď? Bez práce, bez možnosti jít za ním… bez možnosti vrátit čas…
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 8. ledna 2013 v 21:18 | Reagovat

Tak tohle se děla? Honem další pokračování.

2 Minde Minde | Web | 9. ledna 2013 v 16:19 | Reagovat

no wow xD jo, tohle se mi líbí xD takže broučku, až se objevíš na icq, budou tě čekat moje ataky, páč chci další díl a já vím, že už ho máš napsaný! xD

3 katka katka | 13. ledna 2013 v 13:32 | Reagovat

no začíná to krutou realitou ale budu věřit v laskavost a dobro běžím na další díl

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama