Ve článcích se objevuje rozepsaný sex mezi stejným pohlavím (gay) ....

1. Kapitola US

24. prosince 2012 v 0:01 | Stify |  Unspoken Secret
Rozkliknul jsem okno konverzace na Fb, když se zbarvila do červena."Smoke time?" jen jsem si sám pro sebe zakroutil hlavou. Přesto jsem prsty přejel po klávesnici a začal jsem odepisovat. Už teď jsem tušil, že nechce jít na cigaretu jen tak, sám od sebe, zase se muselo něco stát. Jako pokaždé, když napsal, že jdeme kouřit. Odtrhl jsem se od nb na kterém mi zrovna běžel nezáživní film, al nějak jsem nudu zabít musel. Hodil jsem na sebe aspoň nějakou bundu, abych nemusel zase poslouchat, že je venku zima a já se promenáduju v triku. To prý bude mít následek, že budu zase nemocný.

Ze stolku jsem sebral krabičku cigaret a zadíval jsem se na její obsah. Ušklíbl jsem se, nic moc, ale aspoň něco. Omrkl jsem situaci, brácha seděl u počítače a hrál Minecraft, do dnes jsem nepochopil jaký má ta hra smysl. Otec pro změnu u PSP a mračil se u toho, jak kdyby mu někdo kradl před očima pneumatiky z auta. Matka vleže sledovala svoji oblíbenou ordinaci v růžové zahradě, další nekonečný seriál, stejně jak Ulice. Můj přechod k botům zaregistroval akorát pes, který kolem mě začal skákat, jelikož si myslel, že půjde se mnou ven. Nakonec jsem jen otevřel dveře a nechal ho projít prvního, tak když už jdu ven, vezmu ho, aspoň se proběhne. Klidně před barák, sedl jsem na schody a sledoval jak ta chlupatá koule lítá okolo a všechno očichává. Kolikrát jsem mu záviděl, jaký má život, jen se nají, vyspí, sem tam vyhrabe květináč, tak dostane, ale jinak žádné starosti.

Nakonec jsem šáhl po krabičce, vytáhl jsem si jednu z pár cigaret co mi tam zbyly a zapálil jsem si. Fascinovaně jsem sledoval dým, který cigareta vypouštěla a kouř, který stoupal z mých úst, rozplynul se kousek ode mě a já si přál někdy taky tak umět zmizet, ztratit se do nicoty a nestarat se o to, co bude zítra. Sem tam jsem mrkl stranou k jeho baráku a na hodinky, by mě zajímalo, co ho zase zdrželo, tu zmrznu, než se uráčí dojít. Pootočil jsem pohled, když jsem uslyšel štěkot psa, na chvíli jsem se zasekl, proč si to ten blbec celé obcházel? Nakonec, mě do toho nic není, stejně se ale zeptám.

"zdar," usmál jsem se na něho, než jsem mu z krabičky nabídl cigaretu, stačil mi jeden pohled, abych pochopil, že zase nemá cigarety, ale nevadilo mi to. Když je nemám já, tak je zázrakem má on a kouří se jeho.

"Proč sis to, ty pako, bral oklikou?" zvyhl jsem obočí a tiše jsem se zasmál, v té zimě, bych to delší trasou rozhodně nebral… Mě stačí vyjít před barák a už se mi dál nechce.

" Potřeboval jsem se projít," pronesl hlasem, jako bych ho za to měl seřvat, v duchu jsem si povzdychl, zase je to tady.
"Tak co se děje?" vydechl jsem kouř a sledoval, jak zmizel. Chvíli vypadal, že se mu do toho moc nechce, ale věděl, že ho vždycky vyslechnu, i kdyby mi za zády hořel barák. Nadechl se a začal: "Já nevím jak začít. Víš, jak tu byl o víkendu?" Na to jsem přikývl, jo na to jsem fakt nemohl zapomenout.

"Šli jsme spát, no povídali jsme si… dal mi pusu na dobrou noc," do toho jsem mu musel skočit. Co na tom bylo špatně, však s ním chtěl chodit, před týdnem mi tu pomalu brečel, že ho nechce a teď je v prdeli z jedné pusy?

"Ale já nevím, vždyť jsem nikdy nikoho neměl, Co když něco udělám blbě, nebo mě nechá," měl jsem chuť mu vrazit pár facek. Jasně věděl, že Dean na něj nechtěl tlačit, sám mi to říkal a to mě sralo ještě víc. Ne kvůli Deanovi, ale kvůli tomu, že si ho získal. Zhluboka jsem se nadechl, na tohle jsem dneska fakt neměl náladu. Radši jsem se pokusil řeč převést jinam. Třeba na Vánoční Vídeň, která nás čekala.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Minde Minde | Web | 24. prosince 2012 v 13:42 | Reagovat

krátkéééé xD ale stejně jsem zvědavá, co z toho vytvoříš dál xD

2 Karin Karin | 25. prosince 2012 v 12:34 | Reagovat

Jsem zvědavá na další díl.

3 katka katka | 13. ledna 2013 v 13:40 | Reagovat

zajimavé běžím na další díl

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama