Ve článcích se objevuje rozepsaný sex mezi stejným pohlavím (gay) ....

1. kapitola H

24. prosince 2012 v 10:00 | stify |  Hurricane
Pátek 16:00


Jako každý den ve čtyři odpoledne jsem nenápadně sbíral jablka ze zahrady, jen pro ten pocit, vidět jej znovu projet kolem zahrady na starší polní cestě. Dříve jsem tuhle práci nesnášel, ale našel jsem na ní něco pozitivního a to pozitivního byl on. Jednou se mi absolutně nechtělo a tak jsem šel o něco později. Díky tomu jsem jej uviděl poprvé, projížděl kolem a zadíval se na mě, pohledem jako by naznačoval "aby ti nevypadly oči z důlků."

Po pravdě, měl jsem co dělat, aby mi oči nevypadly. Někoho tak dokonalého jsem hodně dlouho neviděl. Kolik srazů jsem projel, kolik zábav jsem propařil, ale nikoho podobného jako jeho jsem neviděl. Byl naprosto dokonalý, pevná postava, dokonalý zadek a to jak se pohyboval do rytmu pohybu koně. Ten kůň mi byl totálně ukradený, ale ten kluk na něm, to byla jiná kapitola. Jemu bych byl věrný, pro něho bych dělal první poslední…

S povzdechem jsem se ohnul a začal jsem sbírat jablka ze země, zase od toho budu mít ruce jak prase… Moje nádherné ruce, takhle si je ničit… Radši jsem to neřešil, věděl jsem, že pokud tohle přežiju, opět jej uvidím. Bude to sice jen pár minut, ale uvidím jej. Kvůli němu jsem si ničil svoje ruce. Tiše jsem si nadával a sbíral. By mě zajímalo, kde se jako fláká.

"Héj, přestaň, nebo tě dobiju, že si týden nesedneš," uslyšel jsem jeho hlas, za těch pár měsíců, jsem byl schopný jej poznat i po tmě. Prudce jsem se přetočil, až jsem málem kolenem narazil do vozíku. Ruce plné jablek, ale pro mě byl hlavní pohled, na něho. Zrovna tam škubal otěžemi a ostruhy lehce pobízel černého statného koně. Vypadal tak roztomile, když se rozčiloval. Musel jsem se usmát, představil jsem si, jak by se tvářil po sexu, při kterém by došel vrcholu v mém těle. Nesralo mě, že může být heterosexuál, z něho homosexuála klidně udělám.

Sledoval jsem, jak chvíli krotí koně pod sebou, než jej uhodil bičem. Udivilo mě, jak se udržel, když kůň jedním skokem do boku přeskočil menší příkop a dopadl mezi stromy naší zahrady. Ucukl jsem sebou, byl najednou nějak blízko. Jen jsem se střetl s jeho pohledem, nasucho jsem polknul. Měl dokonalé tmavé oči a ten úsměv, jaký na mě hodil. Ne, tohle nešlo popsat, ten pocit jaký mnou projel. Netrvalo to dlouho, otočil koně a příjezdovou cestou se vrátil na polní cestu, kde pobídl koně a pokračoval v cestě. Nedokázal jsem z něj spustit oči a v ten moment, mě napadl bláznivý plán… vím, kterou stáj navštěvoval. No, a mě nemohlo napadnout nic lepšího, než se domluvil s našima a přihlásit se tam taky… budu s ním a konečně ho budu mít jen pro sebe. Nikomu ho nedám… Jen nějak ukecat naše, ale to se zvládne. Asi jim sice bude divné, že se chci věnovat takovému sportu, když tvrdím, že je to chodící kus dobrého salámu…
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Minde Minde | Web | 24. prosince 2012 v 13:45 | Reagovat

lol xD tak na tohle jsem zvědavá xDD to bude ještě sranda, řekla bych xD

2 Karin Karin | 25. prosince 2012 v 12:38 | Reagovat

Co by sme z lásky k druhému neudělali že?

3 katka katka | 13. ledna 2013 v 13:58 | Reagovat

to vypadá že se zasmějeme ale sebevědomí mu nechybí

4 Akiko Akiko | 21. ledna 2013 v 14:50 | Reagovat

Tak tohle se mi líbí. Uke co není uťápnutej a hezky si sám svýho semeho uloví... Na to se vážně těším XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama